Iniciativa DĚTI DĚTEM zastřešuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, pořádané na podporu charitativních projektů, přesněji dětí, jenž potřebují podat pomocnou ruku. DĚTI DĚTEM pomáhají s prezentací, medializací a osvětou spojenou s naplňování specifických potřeb a řešení specifických problémů hendikepovaných dětí. Hlavní činnost iniciativy DĚTI DĚTEM spočívá v organizaci sportovních, kulturních a společenských akcí pro děti a mládež, na kterých se formou vstupného, startovného a darů vybírají prostředky na podporu konkrétního dítěte.  

Mladá šestičlenná pop rocková kapela z Týnce nad Sázavou. Hraje výhradně autorskou tvorbu v anglickém jazyce. Ač by se mohlo zdát, že na české hudební scéně není pro anglicky zpívající kapelu místo, opak je pravdou a kapela se těší čím dál větší oblíbenosti. Kapela odstartovala zejména rokem 2018, kdy byla jejich píseň Unexpected, nasazena do rotace rádia Evropa 2, která se držela vždy na předních příčkách hitparád E2 Music Chart. Následovaly singly Hope You Know a Letters, které se zapsaly do povědomí posluchačů právě z rádia Evropa 2. Následovalo umístění na 3. místě jako Objev roku na prestižních hudebních cenách Žebřík 2019 a získání Divoké karty Evropy 2. Přidalo se nespočet vystoupení a účinkování na festivalech po celé České republice jako například Sázavafest, Brod1995, Okoř se šťávou, Festival Přeštěnice, turné s Pekařem aj.

Dáváme dětem z dětských domovů možnost zvolit si lepší cestu, po které se mohou vydat. Víme, že jejich cesta bude možná složitější a náročnější než pro jiné, ale také víme, že to mohou dokázat. Dodáváme dětem motivaci, odhodlanost a chuť vybudovat si plnohodnotný život. Snažíme se, aby děti zjistily co je baví a objevily svůj potenciál. Ve spolupráci s řediteli a vychovateli, pracujících v dětských domovech, pro děti vytváříme další možnosti jejich rozvoje a pomáháme jim na jejich cestě.