pozvánka na 5. ročník soutěže Hledá se talent pro dětské domovy  

Vážení ředitelé, zástupci, tety, strejdové a především milé děti, tak jsme se dočkali. Jubilejní pátý ročník celostátní, talentové soutěže pro děti z dětských domovů je před námi a jménem naší organizace si Vás na něj dovolujeme srdečně pozvat.  

o projektu

Hledá se talent je soutěž na stejném principu jako Československo má talent akorát s tím rozdílem, že je určena výhradně dětem z dětských domovů. Hlavním cílem projektu je dát dětem z dětských domovů možnost, šanci a prostor k rozvíjení jejich talentu, který se následně snažíme poté v nich podporovat. Tímto úspěšným projektem prošlo za čtyři ročníky přes 300 talentovaných dětí z DD. Patronkou projektu je Miss Czechslovakia 2019 Klára Vavrušková.  

důležité informace

5. ročník proběhne ve dnech 28.-30. října v Pardubicích v KD Dukla !

Jeden dětský domov může reprezentovat neomezený počet dětí.
Každé dítě ale smí vystupovat pouze 2x a to jednou samo za sebe a jednou ve skupině.

Děti se přihlašují pomocí on-line formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

Talentu se meze nekladou! Děti mohou vystupovat opravdu s čímkoliv! Někdo zpívá, tančí, kouzlí, dělá parkour, divadlo, hraje na hudební nástroj…

Přihlášky dětí jsou závazné a to hlavně kvůli kapacitě a programu celé akce. Startovné za 1 dítě na celou akci činí 150 Kč a hradí se na místě v hotovosti.

Uzávěrka přihlášek je 15. srpna 2022!

Po vyplnění přihlášky Vám přijde od našeho týmu přehled dalších důležitých informací k soutěží a celému průběhu.

Pro děti jsme připravili stručný manuál pro pochopení, který budeme rádi, když jim vytisknete na skupiny. Je přiložen v příloze níže.  

On-line přihláška pro děti na talentovou soutěž.