informace pro dětské domovy k 5. ročníku soutěže Hledá se talent

 Vážení přátelé, kamarádi, tety a strejdové z DD, dovolte nám Vás seznámit s informacemi týkají se Vaší účasti na 5. ročníku soutěže Hledá se talent ve dnech 28.-29. října v Pardubicích

 28.října 2022

Ti z Vás, kteří máte v plánu přijet již na státní svátek tedy 28. října 2022, prosíme, abyste dorazili do Pardubic nejpozději do 18 hodin. Ti, kteří pojedete autem, tak adresa k ubytování je: Rožkova 331, Pardubice a ti z Vás, kteří pojedete vlakem, tak nám prosím nejpozději týden před konáním akce sdělte Váš čas příjezdu na hl.n. do Pardubic, kam Vás poté přijedeme rádi vyzvednout s našimi řidiči z organizace. V pátek proběhne ubytování se, večeře, společné setkání s ostatními dětmi, domovy, kde si řekneme nějaké informace k celému průběhu. Co se týče programu na večer, tak ten bude na základě zájmu dětí, ale program pro děti na večer budeme mít připravený od studentek pedagogické školy. Se stravou počítáme po celou dobu konání akce jak s dětmi, tak s dospělými.

 29. října 2022

Ti z Vás, kteří přijedete na akci 29. října, tak prosíme o příjezd mezi 9:00 až 9:45, nejpozději však prosíme do 10:00 hodin! I pro Vás, kteří pojedete vlakem platí, že když nám dopředu sdělíte čas příjezdu na hl.n., tak pro Vás rádi zašleme odvoz. Adresa pro všechny, kteří dorazíte v sobotu je přímo již KD Dukla Pardubice - adresa: Gorkého 2573. S dětmi i dospělými počítáme se stravováním od dopolední svačiny. Oficiální zahájení celé akce je nachystáno na 10:30 hodin cca. Poté bude první část účinkujících dětí, přestávka na svačinu, druhá část účinkujících dětí,oběd, po obědě se ubytují dětí, které přijely v tento den a poté dáme cca půl hodinky pauzu na kafe a relax a po tom opět začne odpolední část programu. Sobotní program v sále je cca do 18:00. Poté se individuálně domluvíme, co by který DD chtěl, uvidíme podle počasí,... Nejsme a nebudeme časově vůbec limitovaní, takže vše bude o domluvě. Kuchyň se nám časově přizpůsobí dle potřeby.

 30. října 2022

Ubytované dětské domovy by měly na 9:00 snídani, do 10:00 musíme vyklidit domov mládeže a v pořádku předat a od 10:00 by byl sraz poté s ostatními DD v sále opět. Tam proběhne krátký společný program k akci, poté mezi sebou přivítáme hlavní hosty akce, kteří budou mít pro děti nachystané představení a po něm bude slavnostní vyhlášení výsledků, předání cen, společné focení… Konec akce vidíme předběžně na cca 13 hodinu, tak aby všichni stihli včas přijet do DD. S sebou od nás dostanete svačinu na cestu a opět platí pro cestující vlakem nabídka odvozu na hlavní nádraží.